• ⚽️⚽️⚽️ Zawody Halowej Piłki Nożnej ⚽️⚽️⚽️

29.09.2023

⚡⚡ Mamy to!⚽ 🤩⚡⚡⚡⚡

Mystków Mistrzem Gminy Kamionka Wielka w  Zawodach Halowej Piłki Nożnej w kategorii chłopców oraz Wicemistrzem Gminy w kategorii dziewcząt!🔥

⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

To był wspaniały dzień piłkarskich zmagań rozgrywanych w Szkole Podstawowej w Mystkowie. 😀 Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów chłopców oraz 5 zespołów dziewcząt z naszej gminy. 👭 👬
            Piłkarze naszej szkoły uzyskali 1️⃣ miejsce i awans do zawodów międzygminnych, piłkarki ukończyły zawody na bardzo dobrym 2️⃣ miejscu.

Reprezentacja w składzie:
            👬 Poręba Igor, Szczepanik Artur, Krok Dawid, Janus Kamil, Janus Dominik, Bielak Patryk, Góra Mikołaj, Gądek Bartosz, Kruczek Kacper, Ogorzałek Patryk, Jakubowski Dominik,
            👭 Zaczyk Urszula, Rogozińska Karolina, Dutkowska Małgorzata, Ziobrowska Tatiana, Gutowska Wiktoria, Poręba Emilia, Sapalska Sara, Borkowska Gabriela.
            🥇🥈🥇🥈🥇🥈🥇🥈🥇🥈🥇🥈🥇🥈🥇🥈🥇🥈

Gratulacje dla wszystkich zawodników za wspaniałą postawę i godne reprezentowanie szkoły!🙌🔥
            Wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

• 📚📚 Dzień Głośnego Czytania 📚📚

29.09.2023

Dzień ten został ustanowiony w 2001 z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Jego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci. Wiemy, że czytanie ma ogromny wpływ na rozwój dzieci. Rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć, poszerza słownictwo. Jest też dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu i budowanie relacji w rodzinie.
            W tym roku Dzień Głośnego Czytania świętowaliśmy 28 i 29 września. Pierwszego dnia dzieci z klas młodszych i oddziałów przedszkolnych odwiedzały bibliotekę, gdzie słuchały fragmentów książek czytanych przez zaproszonych gości. Pięknie czytały dzieciom: Pani Krystyna Ogorzałek - Radna Gminy Kamionka Wielka i jednocześnie członkini Klubu Seniora w Mystkowie oraz Pani Justyna Ziębiec z Biblioteki Publicznej w Mystkowie.
            Następnego dnia czytali uczniowie klas 4-8. Mieli wcześniej wybrane przez siebie książki, które czytali na początku każdej lekcji.

• Dzień Przedszkolaka 😃🎈

20.09.2023

20 września i nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto. Tego dnia czekały na dzieci niespodzianki i atrakcje. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o dobrej zabawie. Pan Dyrektor i wychowawczynie złożyli wszystkim życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszych oddziałach przedszkolnych, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!
            😃🎈😃🎈😃🎈😃🎈😃

• Rok Szkolny 2023/2024 rozpoczęty

04.09.2023

Dzisiaj 4 września, w sali gimnastycznej spotkali się wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami na inauguracji roku szkolnego 2023/2024.
            Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewaniu hymnu państwowego.
            Pan Dyrektor Marek Kiełbasa przywitał zebranych, przekazał najważniejsze informacje związane z organizacją roku szkolnego i życzył wszystkim powodzenia.
            Następnie w montażu słowno-muzycznym uczniowie pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny, upamiętnili też 84 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.
            Na zakończenie części artystycznej uczniowie klasy 1 złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez Dyrektora Szkoły.
            Po części oficjalnej przedszkolaki oraz uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami.